Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Madonna se svlékla, odhalila ňadra i rozkrok: Je mi u zadku, koho tím pohorším, vzkázala

Madonně bývá obvykle jedno, co si o ní ostatní myslí.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
foto uvnitř
Zpěvačka Madonna (61) s každým dalším rokem dokazuje, že věk je jen číslo a že odhalené snímky může sdílet kdokoliv a kdykoliv. V průběhu víkendu na svůj Instagram vyvěsila velmi odhalený snímek, na kterém jí jsou vidět bradavky a kdyby byly její kalhotky ještě o něco menší, odhalily by její rozkrok v celé své kráse.

Jakkoliv by ji mohli někteří házet do starého železa, Madonna bude vždy dokazovat, že do něj nepatří. I po šedesátce je v kondici a svou pevnou postavu vystavuje v odvážných kostýmcích na koncertech. Nyní ale zašla ještě o něco dál a vystavila snímek, nad kterým se jen málokdo nepozastavil.

Pokud je mezi celebritami někdo proslulý tím, že je mu úplně jedno, co si o něm lidé myslí, je to právě Madonna. Proto se rozhodla na svůj Instagram dát fotku, na které pózuje jen ve velmi odhalujícím spodním prádle. Bradavky jsou přes průsvitnou podprsenku vidět velmi dobře a v pohledu na zpěvaččin rozkrok v celé jeho kráse brání pouze tenké kalhotky.

K fotce připsala Madonna i drsný vzkaz moralistům. „Pro ty z vás, které tato fotka jakkoliv pohoršila - chci, abyste věděli, že jsem absolvovala univerzitu Je mi to u zadku. Díky, že jste přišli na mou promoci,“ vzkázala.

Fanoušci kritizují, slavní opěvují

Zatímco v řadách fanoušků se Madonna setkala především s kritikou, celebrity ji opěvují. Podle obyčejných lidí by její fotka byla nevhodná i zastrčená v šuplíku, zatímco slavní zpěvačku podporují v tom, jak silně dává najevo, že jsou jí názory lidí úplně fuk.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy