Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Madonna se musela pomátnout: Letěla turistickou třídou ve špinavých teniskách a otrhaných džínách!

Madonna se musela pomátnout: Letěla turistickou třídou ve špinavých teniskách a otrhaných džínách!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Na kontě má přes 17 miliard korun, přesto se Madonna (59) uchýlila k něčemu nečekanému. Šokovaní pasažéři úterního letu z Londýna do Lisabonu zpěvačku zpěvačku vyfotili na obyčejném sedadle ve druhé třídě! Vypadá to, že i hudební a módní ikona má jednou za čas nutkání ušetřit nějakou tu kačku!

Jednomu z nejskloňovanějších jmen hudebního průmyslu poslední dekády nejspíš začalo šplouchat na maják! Stále nesmírně populární zpěvačka Madonna v úterý letěla z Londýna do Lisabonu. Na hvězdu své velikosti vypadala naprosto zuboženě a navíc letěla turistickou třídou!

Pozorní spolucestující zpěvačku, jež svou dlouholetou kariéru zahájila v pouhých 14 letech, vyfotili. Snímek se okamžitě stal hitem sociálních sítí. Jindy dokonale oblečená Madonna cestovala v zablácených teniskách. Kromě toho na sebe navlékla i otrhané džíny a o tři čísla větší bundu. Mizerný outfit korunovala chybějícím make-upem. To bychom do ní neřekli!

V britské metropoli byla Madonna na návštěvě nejstaršího syna Rocca. Po několika dnech strávených s ním opět zatoužila po oceánu, a tak vyrazila do Lisabonu. Od srpna tam totiž oficiálně bydlí. Na pár nocí se prý ubytovala v hotelu, ale brzy by měla vyrazit užívat si ve svém rozlehlém sídle. To je od hlavního města Portugalska vzdáleno jen několik kilometrů.

Související články

Další články