Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Madonna s nohama do praku: Je jak z laciné erotické šmíry a co ten obličej, píší lidé

Madonna na nových snímcích.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
snímky

Královna popu Madonna (63) svou provokativní stránku osobnosti opět poslala do nových dimenzí. Na svých sociálních sítích sdílela sérii fotek, které odhalují její bradavky a ukazují tělo v lascivních polohách. Podle některých lidí její nové snímky patří spíš na pornografické stránky. Jiní okomentovali její zjevnou proměnu tváře, která jako by prošla několika sériemi úprav.

"Anděl na mě dohlíží," uvedla Madonna ke svým novým snímkům, které zavánějí laciností. Její fanoušky nezaujal ovšem jen její provokativní oděv, ale zejména pózy, které snímky zachytily. Pak také tvář, která se jim zdá příliš umělá.

Je mi za tebe stydno, píší zklamaní fanoušci

Zpěvaččini sledující se tentokrát rozdělili na dva tábory: někteří její snímky zbožňují, jiným připomínají spíše momenty z laciného porna. "Proč? Co se s Madonnou stalo? Místo pořizování takových laciných fotografií bys měla vytvořit nějakou dobrou novou hudbu, jako jsi vytvářela dříve," uvádějí ti mírnější sledující, kteří vynechávají sprosté urážky.

"Je mi za tebe stydno, nikdy jsem si nemyslela, že tohle řeknu, ale je mi velmi stydno za to, v co se můj idol proměnil," píší jiní zklamaní fanoušci.

"Prosím, přestaň si upravovat obličej. Už bych tě ani nepoznala. To se tak moc stydíš za to, že stárneš jako všichni ostatní?!" uvedla jedna z fanynek v záplavě desetitisíců komentářů. Ovšem našli se i tací, pro které je dnes Madonna větší ikonou, než tomu bylo dříve. "Miluji tě, tohle je prostě pecka."

V galerii se podívejte na snímky, které Madonna sdílela. Je to pro vás už moc, či nikoli?Související články

Další články