Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Madonna předvádí svou ohebnost. V čerstvých 61 letech roztahuje nohy na fanoušky

+ Dalších 11 fotografií
Oslavenkyně
Legendární zpěvačka, která slaví 61. narozeniny, předvedla, jak je i ve svém věku neuvěřitelně ohebná a pružná. Madonna, která se aktuálně chystá na své turné Madame X, na svém Instagramu sdílela video, jak se protahuje, zatímco se soustředěně dívá do mobilu. Královna popu dokazuje, že ani zdaleka nepatří do starého železa, naopak... Mnohem mladší umělkyně by jí mohly závidět.

Madonna ve videu předvedla neuvěřitelnou pružnost a ohebnost. Zatímco si většina žen v jejím věku začíná stěžovat na klouby, jí nedělá problém soustředit se na mobil a u toho se protahovat jako dvacetiletá baletka. Dokazuje tak, že je profesionálka a umí dělat několik věcí najednou.

Madonna se momentálně připravuje na turné Madame X, které odstartuje 12. září v New Yorku. Málokdo by hádal, že tato žena slaví už 61. narozeniny. Postavu má jako zamlada, což dokazuje i fakt, že si i ve svém věku může dovolit černý trikot na tělo a síťované punčocháče.

Slavná blondýnka napsala k tréninkovému videu "Madame X se připravuje na ten den...", čímž měla zřejmě na mysli právě newyorský koncert, kterým zahájí své turné.

Královna popu se proslavila začátkem 80. let. Za pouhých 14 týdnů se jejího alba Like A Virgin prodalo 3,5 milionu kusů a její jméno se katapultovalo přímo na úroveň nejslavnějších celebrit. Je také zapsána v Guinessově knize rekordů jako nejúspěšnější umělkyně všech dob.

V roce 1985 se vdala za herce Seana Penna, se kterým se ale po čtyřech letech rozvedla. Druhým jejím manželem byl režisér Guy Ritchie, s nímž má syna Rocca (19).

Prvorozenou dceru Lourdes (22) má se svým tehdejším osobním trenérem Carlosem Leonem, s tím se ale nikdy nevzali. Madonna má kromě svých dvou dětí další čtyři, které adoptovala. Naposledy to byla v roce 2017 dvojčátka Esther a Stella (6) z Malawi.

Související články

Další články