Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Madonna opět vyděsila své fanoušky: Kdysi byla krásná, dnes je strašákem z hororu, kritizují

Objevila se v drsném klipu.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 20 fotografií
provokace

Popová diva Madonna tak, jak ji známe z let její největší slávy, je dávno pryč. A to nejen co se týče umělecké kariéry, ale také vzhledu. Kdysi krásná blondýnka, která i po padesátce vypadala tak, že jí většina žen v jejím věku mohla jen závidět, dnes po sérii nevydařených plastik podle mnohých fanoušků vypadá jako děsivý strašák z hororu. Madonně tak nezbývá už nic jiného než na sebe poutat pozornost šokujícími prohlášeními či stále více vulgárními texty písní, jako třeba teď, kdy se na Instagramu pustila do drsného rapu.

Zpěvačka Madonna v poslední době má ráda provokuje. Kromě toho, že odhalila svou lesbickou orientaci, se neváhá fotit v lechtivých pózách. Nyní opět šokovala novým klipem, který umístila na sociální sítě. Na sobě v něm má černý síťovaný top přes černou podprsenku a černobílý korzet v kombinaci s černými džínami. Na krku jí visí řada řetězů a zrzavé vlasy má spletené do copu.

Zpěvačka se v klipu nakloní do kamery a pronese: „Už jsi někdy dostal pěstí do svého zatraceného obličeje?" Klip se ihned stal předmětem vášnivých diskusí. Ne však pro jeho obsah. Tedy alespoň co se týče hudební stránky. Nelze totiž přehlédnout, že osoba na záběrech vůbec nevypadá jako popová královna, která ještě na přelomu tisíciletí patřila mezi největší sexsymboly planety. „Co se sakra stalo Madonně? Potřebuje pomoc. Je hrozné se na to dívat," napsal podle serveru It´s Gone Viral jeden z diváků.

Monstrum z hororu

Madonna se v posledních letech nebo spíš měsících kvůli množství plastik proměnila v úplně jinou osobu. A jak se shodují fanoušci napříč celým světem, rozhodně se nedá mluvit o tom, že by to byla změna k lepšímu. Madonna se zkrátka nevyrovnala s tím, že jí přibývají roky. Přitom stárla s grácií a ještě po padesátce vypadala naprosto skvostně. Teď by ale mohla z fleku hrát strašáka v hororu.

Ostatně i fanoušci jsou z přeměny Madonny v koncích. „Byla jsi můj idol, když jsem vyrůstal. Kdysi jsem miloval tvoji hudbu a kreativitu, přestaň prosím s těmito podivnými videi," napsal další. "Byla jsi legenda, někde jsi ale ztratila cestu," dodal další z komentářů.

Rýpla si i Krainová

S kritikou nové Madonniny image přišla nedávno i moderátorka a modelka Simona Krainová. "Kde se ztratila ta nádherná ikonická královna popu?? Kde je její půvab? Tohle má být vzor krásy pro novou generaci? Pro mladé ženy? Pro vaše dcery?" tázala se Krainová na svém Instagramu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy