Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Madonna má v sobě protilátky na koronavirus: Jaká byla reakce královny popu

Populární zpěvačka Madonna je označována za sexuální symbol 80. let.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
nákaza
Kontroverzní zpěvačka Madonna (61) oznámila, že u ní byly provedeny testy, které prokázaly, že má v těle protilátky na koronavirus. Na svém Instagramu prohlásila, že proto pojede na dlouhou projížďku autem a bude dýchat vzduch s covidem-19.

Madonna je především v posledních letech známá tím, že ráda vzbuzuje rozruch. Nejinak tomu bylo i ve chvíli, když přišla s oznámením, že má podle testů v těle protilátky na koronavirus, a tím pádem je vůči nákaze imunní.

Podle zpěvačky jsou testy důkazem, že je připravená na nový začátek. „Zjistila jsem, že v sobě mám protilátky, takže zítra sednu do auta, stáhnu okénko a budu dýchat, budu vdechovat vzduch obsahující covid-19 Doufám, že bude svítit sluníčko,“ řekla Madonna na Instagramu.

Testy Madonně velmi zvedly náladu a sama na svém profilu na sociální síti uvedla, že se díky nim probouzí jako nový člověk. Stejně jako mnoho jejích prohlášení i tato slova v lidech vyvolala velmi smíšené pocity. Nikdo totiž nevěděl o tom, že by nemoc prodělala, a lidé mají za to, že bez prodělání by protilátky zkrátka mít v těle nemohla.

Kontroverze

Madonna už ohledně pandemie koronaviru promlouvala na svých sociálních sítích několikrát, největší vlnu nenávisti a výsměchu ale nepochybně vyvolalo video, v němž o nemoci covid-19 hovoří nahá ve vaně za zvuků uklidňující hudby. Lidé se nyní ptají především na to, co přijde příště.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy