Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Madonna koupila obří luxus: Sídlo má tolik pokojů, že se tam dá jít na celodenní výlet

Madonna koupila obří luxus: Sídlo má tolik pokojů, že se tam dá jít na celodenní výlet
Zdroj: Profimedia/ Extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Galerie
Zpěvák The Weeknd (31) prodal Madonně (62) luxusní sídlo Hiden Hills v přepočtu za skoro půl miliardy korun. Zpěvačka si v něm nyní bude užívat bazénu, baru i vlastního divadla.

Madonna si koupila novou usedlost v Kalifornii za 19,3 milionu dolarů, tedy v přepočtu 421 898 000 korun. Původně to vypadalo, že za ni bude muset vysolit neuvěřitelných 25 milionů dolarů (546 500 000 korun), cena šla ale nakonec dolů.

Komplex zpěvačce prodala současná popová hvězda The Weeknd. Původem kanadský zpěvák přitom usedlost o rozloze zhruba 11 292 metrů čtverečních koupil v roce 2017 za 18,2 milionu dolarů (397 852 000 korun).

Hlavní dům v usedlosti zahrnuje sedm ložnic, penzion má ložnice dvě. Madonna nyní také může v komplexu využívat bar, vinárnu, fitness studio, rozsáhlou kuchyň a divadlo. Nechybí ani basketbalové hřiště, stodola, garáž pro pět automobilů, terasy, bazén a jedenáct koupelen. Návštěvníky ohromí už jen vstupní hala s velkou okenní stěnou a modře zářícím stropem a podlahou.

Madonna a mladší kolegové

Zpěvačka Madonna již 37 let zažívá vrchol kariéry a ráda se obklopuje o generaci mladšími kolegy i milenci. S řadou mladých hudebníků spolupracovala i na svém již čtrnáctém albu Madame X z roku 2019.

Mladý je oproti Madonně i The Weeknd, který letos oslavil své 31. narozeniny a už nyní platí za popovou superhvězdu. V dubnu 2020, v rámci kampaně pod názvem MusiCares Coronavirus Relief Fund, která podporuje hudebníky zasáhnuté celosvětovou pandemií covid-19, poskytl výtěžek 500 000 dolarů z prodeje své kolekce obličejových masek pod jeho značkou XO. Dalších 500 000 dolarů z tohoto prodeje věnoval nemocnici Scarborough Health Network v Ontariu v jeho rodném městě Scarborough.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy