Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Madonna ještě pořád nepochopila, že už není žádná jarní rosa, a pořád nám ukazuje kusy svého těla. Přestaň nás strašit!

Madonna si prostě pořád myslí, že je jí patnáct a je strašně vlivná.
Takže odteď se laskavě už přestaňte holit!
Zdroj: koláž archiv

Stárnutí je strašná věc, navíc když už jste sedm let nevydala jedinou pecku, vaše dcera je daleko hezčí než vy, všichni vaši ex žijí spokojené životy se svými rodinami a vaší životní náplní je jedení zrní, čtení kabaly a honění o třicet let mladších milenců.

Teď nevíme sami, jak to s tím honěním milenců moc myslíme doslova, ale asi zplna.

Hrdla.

Madonně je už asi 268 let, nemá koho zaujmout, protože nedokázala vychytat ten moment, kdy spolu s ní zestárli její fanoušci, nedělá pro ně hudbu, protože chce být pořád královnou tanečních hitparád, takže se musí pořád drát do přízně těch mladých.

Čili právě proto dává na svůj Twitter věci jako Madonna v prádle, Madonna v punčoškách, Madonna v podprsence, Madonna špulí zadek, Madonna olizuje dveře od hajzlu sprcháče, nebo co, Madonna sedí ve sprcháči, Madonna sedí mezi botama a Madonna je takovej nuzák, že nemá ani na žiletky.

Když už o vás nepíší nikde, musíte se o to postarat sama. Třeba tím, že je vám 55 let, ale vy si pořád myslíte, že žijete v roce 1980.

Související články

Další články