Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Mádl v nemilosti u Obermaierové: Za tohle by ho hvězda Ulice nejradši propleskla

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
herecká pře
Jaroslava Obermaierová (74) je pořádně naštvaná na Jiřího Mádla (33). Ten se snažil v koronavirové krizi pomáhat, jenomže hvězdu Ulice tím urazil. Za jeho slovník by ho slavná herečka nejradši propleskla!
  • Obermaierová není první, kdo Mádla za jeho kampaň na pomoc seniorům kritizuje. Expresivní název Zachraň bábu, zachraň dědka považuje za urážlivý kdekdo. Nyklová z Ulice má pro mladšího hereckého kolegu rázný vzkaz!
  • „Kdykoliv tento spot zahlédnu v televizi, mám chuť toho kluka proplesknout! Je to neskutečná drzost nazývat nás starší bábou s dědkem,“ řekla Obermaierová portálu Blesk.cz.

    Ta se před koronavirem schovává ve zrekonstruované chatě, kterou téměř neopouští.

    Jirko, takhle ne!

    Mádlův záměr sice Obermaierová hodnotí kladně, ale provedení už podle ní kulhá na obě nohy. „Je od něj hezké, že se chtěl zapojit a pomoci, ale takhle, Jirko, určitě ne! Měj trochu úcty ke stáří, i ty to jednou poznáš, jaké to je, na vlastní kůži,“ dodala herečka.

    Jirka chtěl kampaní zmobilizovat co největší počet dobrovolníků, kteří by seniorům pomáhali s nákupy nebo vyzvedáváním léků. Že se jich název akce může dotknout, ho asi nenapadlo...

Související články

Další články