Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Maddox Jolie Pitt slaví 21: Jak šel čas s nejstarším synem Brangeliny

Angelina a Maddox.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
narozeniny

Nejstaršímu synovi Angeliny Jolie (47) a Brada Pitta (58) je právě dnes 21. let. V USA tak dosáhl své plnoletosti. Podívejte se na fotografie od profesiálních fotografů, jak šel s původně adoptovaným chlapcem z Kambodži po boku krásné maminky čas.

Nejstarší syn Brada Pitta a Angeliny Jolie oslavil 21. narozeniny. Maddox Chivan Jolie-Pitt se podle webu ČSFD narodil jako Rath Vibol v Kambodži, odkud ho v roce 2002 jako sedmiměsíční miminko herečka adoptovala v době natáčení snímku Tomb Raider.

Jeho jméno značí život

Jeho jméno znamená v rodném jazyce "život". Po Angelině ho 19. 1. 2006 podle webu People adoptoval i Angelinin tehdejší partner Brad Pitt a tak se jeho příjmení změnilo na Jolie-Pitt. Ze šesti dětí Angeliny a Brada je Maddox jejich nejstarší dítě. Kromě nich má Maddox ještě sourozence Paxe, Zaharu, Shiloh, Vivienne a Knoxe.

Angelina, která strávila po Pittově boku celkem 12 let, požádala o svěření dětí do své výlučné péče. Jako důvod k rozvodu uvedla "neslučitelné rozdíly." Herečka Brada obvinila, že se opilý hádal v letadle se synem Maddoxem. Ten nechtěl otce ani vidět, po rozvodu ho navštěvoval pouze za doprovodu psychologa. Angelině vadilo Bradovo pití a herce navíc obvinila z týrání. Bradovi šla proti srsti Angelinina volná ruka ve výchově. Herec přiznal, že trpěl depresemi, Angelina zase poruchou osobnosti.

Na to, jak šel s Maddoxem i Angelinu čas se můžete podívat ve fotogalerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy