Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Maddox Jolie-Pitt slaví 19 let: S tátou Bradem nemluví, na mámu Angelinu nedá dopustit

Angelina s Bradem a synem Maddoxem
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
narozeniny
Nejstarší syn Angeliny Jolie (45) a Brada Pitta (56) Maddox Jolie-Pitt slaví 19. narozeniny. Chlapec, kterého herečka adoptovala v roce 2002, tedy dva roky před počátkem vztahu s Bradem, své narozeniny oslaví jen s matkou a sourozenci. O kontakt s otcem nemá nejmenší zájem.

Jakkoliv se Angelina Jolie a Brad Pitt snažili, aby jejich rozvod a následná bitva nijak nezasáhly děti, stal se pravý opak. Mezi Bradem a jeho nejstarším synem Maddoxem mělo dojít k fyzické potyčce v letadle. Událost dokonce vyšetřovala FBI, herec z ní ale vyšel jako nevinný.

Maddox Jolie-Pitt se nedávno vrátil ze studijního pobytu v Jižní Korei, který musel předčasně ukončit kvůli pandemii koronaviru. Ačkoliv má radost z toho, že může své 19. narozeniny oslavit s rodinou, Brada Pitta nechce ani vidět a nestojí ani o dárky, které by mu poslal.

Ačkoliv sám Pitt doufal, že problémy z minulosti dokáže jeho nejstarší syn hodit za hlavu a vztahy mezi nimi se opět dají do pořádku, opak je pravdou. Dokonce s ním nemluví ani jeho druhý syn, šestnáctiletý Pax. Magazín UsWeekly přinesl informaci od Bradova důvěrného přítele, který tvrdí, že pro Maddoxe jeho otec neexistuje.

Adopce Maddoxe

Psalo se 5. srpna 2001, když se v Kambodži narodil chlapec jménem Rath Vibol. Když mu bylo 7 měsíců, adoptovala ho Angelina Jolie, proces adopce byl však komplikovaný, finančně náročný a vzhledem k tehdejším obavám agentur z obchodování s dětmi málem ani nevyšel.

Jako nejstarší ze sedmi dětí se Maddox často a rád staral o své mladší sestry a bratry. Angelina si jeho chování vůči sourozencům nemohla vynachválit a jeho odjezd do Jižní Korey kvůli studiu oplakala. Syn se jí ale kvůli koronaviru vrátil domů a radost z toho mají oba - Jolie je totiž pro Maddoxe největším vzorem, nedá na ni dopustit a prý k ní vždy bude vzhlížet.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy