Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Maddie v tom není sama: Christian B. je podezřelý z dalších vražd dětí, mimo jiné Caroly

Maddie v tom není sama: Christian B. je podezřelý z dalších vražd dětí, mimo jiné Caroly
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
pedofil
Christian Brueckner (43), který je podezřelý z únosu a vraždy teprve tříleté Maddie z roku 2007, má na krku další podezření. Belgická policie znovu otevřela 24 let starý případ vraždy šestnáctileté dívky jménem Carola Titze. V ní má podle vyšetřovatelů prsty právě německý pedofil.

Pedofil Christian Brueckner, kterého policie na základě mnoha důkazů podezírá z únosu a vraždy Madeleine McCann, je podezřelý z další vraždy. Policie v Belgii znovu otevřela případ vraždy dívky jménem Carola Titze, která zmizela v roce 1996 a jejíž tělo bylo nalezeno po týdnu pátrání.

Jen pár dní před zmizením byla Carola spatřena na diskotéce s mužem, který podle svědeckých výpovědí pocházel z Německa. Belgická policie z její vraždy podezírá právě Bruecknera. Jde tak už o třetí případ únosu či vraždy, kde od svého spojení s případem Maddie dnes uvězněný Bruckner figuruje.

Vyšetřovatelé nevěří tomu, že by Maddie ještě mohla být naživu. Zatím ale nemají dostatek důkazů na to, aby Christiana obvinili. Ten mezitím žádá o podmínečné propuštění z vězení, protože si odseděl už dvě třetiny svého trestu.

Podezřelý Christian Brueckner

Christian Brueckner je aktuálně kromě únosu a vraždy Maddie i Caroly podezřelý i z únosu a vraždy pětiletého Reného Hasse a pětileté Ingy Gehricke. Vyšetřovatelé aktuálně sbírají důkazy a provádí výslechy, které jim mají pomoct Bruecknera usvědčit.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy