Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

MadBros jedou první ligu! Zválcují jednou kluky z ViralBrothers?

Mezi mladými „ynspirátory“ zazáří i youtuberské duo MadBros. Oba kluci mají našlápnuto k velkým věcem.

V sobotu 10. září 2016 bude na festivalu inspirace O2 Ynspirology v Metropoli Zličín CON představeno více než 30 nejinspira­tivnějších osobností, které svými aktivitami dnes a denně oslovují především generaci „Y“. Jedním ze zástupců těchto osobností bude youtuberské duo bratrů s názvem MadBros.

Premi a Prooxy alias David a Ondra jsou mladí a nadějní youtubeři, jejichž kanál videí dnes čítá téměř 73 000 000 zh­lédnutí a jejich obsah odebírá přes 400 000 příjemců.

Začátky sourozeneckého dua na YouTube se zaměřovaly na videa z počítačových her, s nimiž však větší úspěch nezaznamenali. Inspirovali se od průkopníků českého youtuberingu, jako například od Atiho, Nejfa, Jíchy nebo Valdy. Později svou tvorbu začali profilovat převážně prostřednictvím vlogů a zábavných videí, což je vystřelilo na vrchol české YouTube scény. Video, díky kterému MadBros zaznamenali první velký zájem veřejnosti, se jmenovalo hate na Minecraft a od té doby již natočili nespočet zábavných sketchů, pranků a dalších videí.

Duo MadBros svorně tvrdí, že vytrvalá práce na YouTube kanálu je prací na plný úvazek. Tvorba bratrů Premiho a Prooxyho také vyniká velmi dobrou produkční kvalitou a její úroveň se stále zvyšuje. Nebojí se ani experimentů s novými formáty, které často vybočují z mainstreamového obsahu a nabízí divákům například hlubší pohled do jejich vztahu s rodiči. Mrkněte se také na stránky ynspirology.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články