Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Maďarský premiér varuje: V roce 2020 bude v Evropě žít 60 milionů migrantů z Afriky!

Maďarský premiér varuje: V roce 2020 bude v Evropě žít 60 milionů migrantů z Afriky!
Zdroj: Profimedia

Maďarský premiér Viktor Orbán vystoupil na prvním poprázdninovém zasedání maďarského parlamentu a varoval před příchodem milionů migrantů z Afriky. Prý to, čeho jsme svědky dnes, je pouze zahřívací kolo. Evropa má být také rozdělena na dvě části - jedna s přistěhovaleckou politikou souhlasí a podporuje ji, druhá se proti uprchlíkům ostře ohrazuje.

Viktor Orbán chce bránit střední Evropu a Evropskou unii, vystupuje pro povinným kvótám pro přijímání uprchlíků a bojuje za zachování kultury.

Kvůli chybné bruselské přistěhovalecké politice se zhoršila bezpečnost v Evropě, dochází čím dál tím více k teroristickým útokům a kultura mnoha evropských států je podle Orbána ohrožena

Dokonce si myslí, že do Evropy během tří let dorazí až 60 milionů migrantů z Afriky. "Chceme maďarské Maďarsko a nejlépe evropskou Evropu," řekl ve svém projevu.

Prý by státy, které přijímají uprchlíky měly respektovat ty, které se do podobné přistěhovalecké politiky zapojit nechtějí a je potřeba vzájemný respekt a spolupráce.

Ostře se ohradil proti tomu, že by Maďarsko mělo přistoupit na kvóty ohledně přijímání uprchlíků, mluví o znásilňování Evropy a zachování původní kultury.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy