Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Macurova týraná schovanka Šuleková: Teď budu mluvit já! Nejhorší byla Macurova exmanželka, nepochopíte, co chtěl, aby se mnou dělala…

Macura nenesl rozchod tak dobře, jak se tvářil. Aby jo, uprostřed noci
zavolala o pomoc úhlavnímu nepříteli – Josefu Rychtářovi.
Zdroj: archiv extra.cz, facebook.com
+ Další 3 fotografie
Vlaďka Šuleková, neuvěřitelná bytost a bývalá partnerka mesiáše Macury, se rozhodla promluvit. A naznačuje zajímavé věci…

Vlaďka Šuleková, jedna z nejbizarnějších postaviček v kauze Džambulka, není spokojená s tím, jak ji vnímá veřejnost a v jakých konotacích ji ironizuje bulvár.

Kdysi týraná modelka se proslavila roční známostí s Ministrem pro boj s Rychtářem a týráním žen Zdeňkem Macurou (40), kterému asistovala při natáčení neuvěřitelných videí, objevovala se s ním ve společnosti a na pohřbech, ale hlavně – na útěku od Macury v červnu loňského roku zavolala ve tři ráno o pomoc Josefu Rychtářovi a byl to telefonát, na který čtenáři eXtra.cz i redakce nezapomenou asi nikdy.

Teď se Vlaďka, která prý v mezidobí pobývala v zahraničí či doma na Plzeňsku a přemýšlela, rozhodla podělit se o některé své myšlenky a my vám nabízíme malou ochutnávku.

„Šílené bylo, když mě seznámil se svou exmanželkou Petrou, byli se Zdeňkem v nějakém náboženském hnutí. Chtěla se mnou provádět náboženské rituály,“ líčí Šuleková, která uvádí zajímavé souvislosti týkající se dnes už mediálně skomírající telenovely na ose Uhříněves – Hostivice – bulvár.

Jedna z nich vede k šokujícím novinkám ohledně Macurovy privátní sféry a jeho zajímavého a dodnes neznámého rodinného uspořádání.

Sledujte eXtra.cz.

Související články

Další články