Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Macura se pustil do bulváru za tvrzení, že je únosce! A poslal drsný vzkaz týkající se Rychtářova pobytu v base!

Macura i Rychtář se musejí komplikovaně srovnávat se svým mediálním
obrazem!
Zdroj: koláž eXtra.cz

Zdeněk Macura (39) se ostře ohradil proti tvrzením jistého bulvárního týdeníku, že je „druhým únoscem“ Ivety „Džambulky“ Bartošové (47) a zastává se i údajného „prvního únosce“, legendárního pana Třísky.

„Novinář si klidně o dané osobě dovolí psát na titulní straně, že se třeba jedná o rozhovor se zlodějem. Znovu opakuji, i pouhý titulek člověka může poškozovat, i když uvnitř mohou být věci v jeho prospěch. Mimochodem pan Rychtář byl odsouzen za krádež a seděl asi 4 roky, o něm naprosto s klidem mohou psát na titulní straně, že je to zloděj, a nebude na tom nic špatného, ale psát o někom na titulní straně únosce, když dotyčný za danou věc nebyl odsouzen, špatné rozhodně je,“ brání se Macura bulváru, ale po své legendární italské pouti s Džambulkou moc pochopení asi nenajde.

Sám na nedávném chatu na eXtra.cz uznal, že dnes by hodně věcí udělal jinak, zejména co se týče právě komunikace s médii, která, jak sám říká, z jeho i Ivetiny strany asi nebyla v průběhu „únosu“ úplně ideální: „Uvědomil jsem si, že jsem měl být mnohem rozumnější ohledně jakékoli komunikace s novináři v průběhu toho všeho. Mohlo to všecko dopadnout k prospěchu Ivety, ale člověk v tom vůbec neuměl chodit,“ řekl Macura v rozhovoru s našimi čtenáři, které hodně zajímalo, co plánuje dál, a soudě podle rozporuplných reakcí bylo jasné, že nudit se nebudeme ani na podzim!

Související články

Další články