Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Macura se poprvé naštval na Bartošovou: Tady je 6 vtipných fotomontáží, kterými softwarový inženýr vyjadřuje Džambulčin nevděk!

Iveta by měla u Zdeňka Macury k odpočinku pěkné modré sofa.
Zdroj: herminapress.cz, Zdeněk Macura
+ Další 2 fotografie

Zdeněk Macura (39) už teď lituje, že se před dvěma měsíci pokusil pomoct Ivetě Bartošové (47). Jakmile Džambulinka vystřízlivěla, vrátila se po italském putování poslušně k Josefu Rychtářovi (55) a Zdeňkovi teď akorát chodí jedna faktura za druhou. „Přišla mi SMS od pana Rychtáře, že by bylo vhodné, abych zaplatil další fakturu za sanitku z Rakouska na 280 eur. Tu první fakturu na asi 580 eur za vyšetření jsem celkem bez řečí zaplatil, zaplatím i tu druhou, nicméně teď si říkám, že by bylo vhodné, aby jsi mi také pomohla, a to s následujícím,“ vzkazuje Bartošové Macura prostřednictvím mé­dií.

O Zdeňkovi je známo, že se živí jako softwarový inženýr, a tak mu nedělalo problém pohrát si s počítačovým programem a vyjádřit tak Džambulce Bartáčkové, co si o celé kauze myslí. Sám se nedávno na chatu eXtra.cz vyjádřil, že by s odstupem času udělal všechno jinak. Jenže na to už je pozdě. Džambulka ho označila za únosce, který ji chtěl v Itálii prodat na orgány, navíc se díky němu dostala do Bohnic.

Macura sepsal seznam práce, kterou by Iveta mohla vykonávat jako omluvu za to, že poškodila jméno svého někdejšího zachránce.

  1. Potřebuji vytrhat plevel okolo baráku.
  2. Potřebuji uklidit auto.
  3. Potřebuji udělat pořádek v papírech na stole, faktury, účetnictví.
  4. Potřebuji něco uvařit, abych nemusel na bagetu na benzínku.
  5. Popřípadě další věci.

„Té práce je celkem dost, takže abys nemusela cestovat z Líbeznic do Uhříněvsi a zpátky, můžeš u mě přespávat. Můžeš začít s plevelem už od čtvrtka, mám čas kolem třetí hodiny, rukavice budu mít přichystané, vezmi si s sebou pracovní oděv,“ dodává Macura.

Navíc po Bartošové Macura žádá omluvu v následujícím zně­ní:

Návrh omluvy: Omlouvám se panu Macurovi, že jsem o něm řekla, že mě unesl, že mě chtěl prodat na orgány a že zajistil můj pobyt v Bohnicích. Nebyla to pravda. Byla jsem to já, která pana Macuru kontaktovala přes jednu reportérku a žádala o pomoc. Chtěla jsem jednak řešit zdravotní problémy, neboť jsem se bála, že nemám něco s hlavou v pořádku, a jednak jsem chtěla jet někam k moři také z důvodu, že jsem hledala způsob zdravotní rekonvalescence. Měla jsem totiž ve vzpomínce, že před dvěma lety mi pobyt u moře velmi pomohl, a tak jsem doufala, že mi pomůže i nyní. Důvod, proč jsem kontaktovala v té věci pana Macuru, byl ten, že mi v této věci dlouhodobě nechtěl vyhovět tehdejší partner, a u problému s hlavou bylo dokonce nemalé podezření, že mě to může ohrozit na životě. S mým pobytem v Bohnicích pan Macura neměl nic společného.

Související články

Další články