Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Macura rulezz! Po zachraňování Bartošové a domech z palet vynalezl děravou hadici!

Zdeněk Macura
Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
Softwarový inženýr, který se do světa slavných připletl jen omylem, když se snažil spasit nezachranitelnou Ivetu Bartošovou (†48), se dal na vynálezy. Vykoumal hadici, která kropí rajčata!

Zdeněk Macura (44) je řízek. Někteří ho mají za nebezpečného blázna, jiní za člověka s dobrým srdcem, který se naivně snažil zachránit život nevděčné alkoholičce, jež ho nakonec i pomluvila a ze záchrany udělala únos.

Tuhle životní anabázi už má za sebou, i když stále ještě bojuje proti domácímu násilí. V poslední době si ale hlavně hraje na koumáka.

Vymyslel už legendární paletové chaloupky, nedávno přidal i GSM zvonek, tedy zařízení, které pošle signál do aplikace v mobilu o tom, že vám někdo zvoní před barákem.

A dnes progresivním způsobem zásobuje zeleninu vodou.

„Vymyslel jsem automatický zavlažovací systém rajčat. Dal jsem tam hadici, vyvrtal jsem dírečky a už to zavlažuje,“ pochlubil se na Facebooku ve videu.

Čekali jsme sofistikovaný systém s čidly, které dělají rozbor půdy a když je třeba, automaticky zapnou přísun vody. Zdeněk na to šel ale geniálně jednoduše s minimem nákladů.

Už se těšíme na další jeho speciality, které přivede na svět!

Související články

Další články