Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Macura potvrdil na Facebooku rozchod s týranou blondýnou Vlaďkou: Co všechno o své exmilence řekl?

Zdeněk Macura sice oznámil rozchod, ale věří, že bude i nadále se svou
týranou múzou spolupracovat.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Jak už jsme vás na eXtra.cz informovali, ochránce týraných žen a bývalý přítel Ivety Bartošové (48) – Zdeněk Macura (40) má za sebou rozchod se svou týranou blondýnou Vlaďkou Šulekovou. Ta ovšem nejenže dala svému paletovému králi vale, ale doslova ho ponížila tím nejhorším způsobem – o ochranu a převoz domů k mámě totiž požádala svého exnepřítele, zarmouceného vdovce a největšího Macurova soka – Josefa Rychtáře (56).

Exkluzivní nahrávku jejich nočního telefonického rozhovoru, který si Rychtář pochopitelně hbitě nahrál, jsme vám přinesli ráno. Je složen hlavně z úsporných slov jako „haló“ a „prosím“, vzhledem k pokročilé hodině, ve které se odehrál. Vdovec Vlaďku nakonec nikam neodvezl, avšak Macura se však jako jediný stále k ničemu nevyjadřoval. Až nyní…

„Tak jsme se s Vlaďkou rozešli. Já mohu o ni říct jen samé klady. Vlaďka mi moc pomohla a nikdy ji to nezapomenu. Byla mi nenahraditelnou oporou v těžkých časech. Věřím, že dál budeme kamarádi a spolupracovat na projektu,“ potvrdil dnes král Europalet I. oficiálně rozchod na svém facebookovém profilu.

Co však stálo za koncem velké lásky obou truchlících pozůstalých po Ivetě Bartošové, je však stále záhadou. Začal snad svou blondýnu Macura taky mlátit jako kdysi její „manža“? Chtěl ji snad vyměnit na černém trhu obratem za další dodávku europalet na své chaloupky? Nechtěla týraná blondýna nakonec týrat samotného panovníka v hermelínovém plášti? Situaci pozůstalého pimprlového divadla po tragicky zesnulé zpěvačce pro vás budeme i nadále monitorovat!

Související články

Další články