Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Macronova manželka nebude mít klid: Další politik prohlásil, že je opravdu škaredá

+ Další 4 fotografie
chudák Brigitte
Všichni jste jistě zaznamenali útoky mezi francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem (41) a prezidentem Brazílie Jairem Bolsonaro (64). Brazilský prezident Bolsonaro si na sociální síti utahoval ze vzhledu manželky Macrona Brigitte (66). Internetové žerty však mají krutou dohru.

Svět nyní těžce kritizuje brazilského prezidenta Bolsonaro, a to kvůli tomu, že se na sociální síti vysmíval vzhledu manželky francouzského prezidenta Brigitte. Vše začalo kvůli neshodám mezi Macronem a Bolsonarem o hašení deštných pralesů v Amazonii. Posměšky brazilského prezidenta vůči Brigitte ovšem vůbec nebyly na místě. Občané to tak nenechali a první dámě Francie vyjádřili podporu. Na jihozápadě Francie se na jednom z mostů objevil ohromný transparent, který se zastává právě Macronovi manželky. „Brigitte, si krásná,“ stojí na transparentu.

Rozhlasová stanice France Bleu uvedla, že nápis by měl být vnímaný jako obrana první dámy. Jeden z autorů uvedl, že mosty jsou stavěny proto, aby spojovaly lidi. Ten stejný účel má mít i transparent. Také vysvětlil, že slovní útoky brazilských politiků jsou úplně mimo rámec politiky, a že se jedná o útoky na ženu.

Situace se mírně upokojila, nicméně co přišlo pak, byl další šok. Brazilský ministr ekonomiky Paulo Guedes prohlásil, že Macronova manželka je opravdu škaredá. Ministerstvo hospodářství zanedlouho v prohlášení uvedlo, že Guedes žádá o odpuštění za nevhodný žert, který prohlásil při veřejné akci. Co si myslíte o celé situaci vy? Je na místě, aby si prezident či jakýkoliv jiný politik utahoval z něčí krásy, obzvlášť pak ženy?

Mohlo by vás zajímat

Další články