Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Machnička Monika Štiková si dál hraje na dvacítku, ale realita je krutá: Žena v letech z tržnice!

Monika nedokáže pochopit, že už jí není dvacet.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 10 fotografií
GLOSA: Sice se říká, že jsou to převážně chlapi, kteří s blížící se padesátkou trpí krizí středního věku. Jenomže v tomhle případě to je opačně. Monice Štikové (45) pomalu táhne na padesát a krize se začíná dostavovat. Babička a matka dvou dětí z nevysvětlitelného důvodu nabyla dojmu, že jí je stále dvacet, a podle toho přizpůsobila své chování a vzhled. Výsledek je víc než groteskní.

Monika Štiková (45) bývala do určité doby vcelku příčetná žena ve středních letech. Poslední pořad, ze kterého si ji mohou diváci pamatovat, je reality show Tchyně, kde Monika docházela do problémových rodin a snažila se nastolit řád a pořádek.

Úsměvné na tomhle je, že v jednom z dílů se snažila zhruba dvacetileté slečně domluvit, že by neměla navazovat vztahy s o dvacet let starším mužem, protože se to jednoduše nehodí a takový vztah není rovnocenný.

Jak se ale později ukázalo, tak ze svých slov si příklad nevzala, protože před několika měsíci, kdy se patrně začala dostavovat krize středního věku, si nabrnkla o osmnáct let mladšího zajíčka Daniela M., který by jí z fleku mohl dělat syna.

Vztah překvapivě dlouho nevydržel a zkrachoval. Od té doby se máma Štika chová přinejmenším dost zvláštně. Od rozchodu se kdo ví proč stylizuje do role dvacetileté rozverné školačky a působí hrozně groteskně.

Na sociálních sítích se pyšní fotkami, kde špulí pusu, co nejvíce to jde. Až se skoro divíme, jestli z toho ustavičného špuleníčka nedostává křeče do tváře. Navíc se ráda pohybuje ve společnosti opět mladých kloučků.

Na tom by možná nebylo nic tak divného, kdyby tomu Monika přizpůsobila i svůj šatník. Z nevysvětlitelného důvodu se Štika obléká jako puberťačka, která má malé kapesné, a proto chodí nakupovat do tržnice.

Monika Štiková by měla znova nalézt svou ztracenou soudnost a chovat se na to, kolik jí je. Protože tohle je opravdu ostuda!

Související články

Další články