Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Machine Gun Kelly jako důvod k rozvodu: Megan Fox prý vyměnila manžela za výstředního rappera

Machine Gun Kelly jako důvod k rozvodu: Megan Fox prý vyměnila manžela za výstředního rappera
Zdroj: archiv Machine Gun Kelly / Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
vztah
Machine Gun Kelly (30) je údajně skutečným důvodem, proč se Megan Fox (34) a její manžel Brian Austin Green (46) rozvádějí. Podle amerických médií mezi rapperem a herečkou přeskočila velmi žhavá jiskra během natáčení filmu Midnight In The Switchgrass. Právě po příjezdu z natáčení Megan svému manželovi oznámila, že se chce rozejít.

Machine Gun Kelly, pravým jménem Colson Baker, je americký rapper známý nejen svou hudbou, ale i velmi výstředním stylem. Společně s Megan Fox pracoval na filmu Midnight In The Switchgrass, jehož natáčení muselo být přerušeno kvůli pandemii koronaviru. A zdá se, že mezi těmito dvěma hvězdami přeskočila jiskra.

Sotva se Fox vrátila z natáčení, oznámila svému muži, že se chce rozejít. Brian Austin Green, kterého lidé znají ze seriálu Beverly Hills 90210, se o odloučení od manželky rozpovídal ve svém podcastu. Řeč přišla i na rappera.

Sám Green se Megan zeptal, zda za jejím rozchodovým rozhodnutím stojí právě Machine Gun Kelly. Herečka mu údajně přiznala, že jsou si blízcí, ale že mezi nimi nic není. Seriálový David ale naznačil, že jejich vztah možná začne gradovat.

Sbližování

Megan Fox a Machine Gun Kelly byli společně spatřeni i v čase, který bok po boku trávili i v pauzách mezi natáčením. Krásná maminka tří dětí a kontroverzní rapper si zřejmě opravdu velmi dobře rozumí, zda ale jednoho dne přiznají vztah, je otázkou.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy