Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bolestivé přiznání Muradova. Místo dcery zvolil kariéru, teď si sype popel na hlavu

Makhmud Muradov a Monika Bagárová už netvoří pár.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 8 fotografií
Výčitky

Makhmud Muradov se v roce 2021 definitivně rozešel se zpěvačkou Monikou Bagárovou, s níž má dceru Ruminku. Zatímco Monika se prezentuje jako hrdá maminka, která by pro svou dceru udělala první poslední, Mach se především soustředí na svoji profesionální kariéru. Nyní slavný MMA zápasník v rozhovoru pro Radio Prostor přiznal, že zpětně lituje toho, že si na svou malou dcerku neudělal víc času. 

Česko-uzbecký MMA zápasník Makhmud Muradov aktuálně nezažívá příznivé období. Jeho poslední zápas na turnaji UFC FN 235 skončil už po 11 sekundách poté, co inkasoval hororový dloubanec, po němž nebyl schopen pokračovat. Nyní musel zápasník zrušit také nadcházející zápas s Michelem Pereirou, jenž měl být součástí hlavní karty květnové akce UFC 301 v Brazílii.

„Zdravím všechny. Za 20 dní se podruhé objevila infekce, kterou bylo třeba odstranit. Já a můj tým jsme se tedy rozhodli zápas zrušit. Brzy se vrátím zpět,“ informoval Mach na Instagramu o svém zdravotním stavu.


Životní prohry Macha Muradova

Nejsou to ovšem jediné trable, které aktuálně řeší. V rozhovoru pro Radio Prostor se moderátorce Adéle Konewce otevřeně svěřil, že lituje svých činů z minulosti. Nejenže přiznal, že kašlal na školu, ale především ho mrzí, že první roky života své dcery Ruminky strávil většinou bez ní a na cestách.

"Ve škole jsem se špatně učil. Dřív jsem i hodně cestoval, když malinká vyrůstala. To byla také prohra. Lituji toho, ale čas prostě nevrátíš," povzdechl si Muradov s tím, že své bývalé partnerce Monice přeje jen to nejlepší.

Bagárovou nedokázal udělat šťastnou

Makhmud Muradov tvořil pár se zpěvačkou Monikou Bagárovou od podzimu 2018. V květnu 2020 se jim narodila dcera Rumia. Jejich vztah prošel velkou krizí, kterou napoprvé překonali. V červenci 2022 ale dvojice ohlásila, že jde definitivně od sebe. V současnosti je Monika zamilovaná do podnikatele albánského původu Leonarda Lekaje.

"Monika má nového partnera a já jí to přeju, protože jí dá to, co já jsem jí nedal. Nedokázal jsem ji udělat šťastnou, ale já jsem teď šťastný a zažívám to, co jsem nezažil s Monikou," pronesl na adresu Bagárové Muradov, jenž je momentálně šťastný po boku účastnice reality show Love Island Sabiny Karáskové.

Karásková to s ním nemá lehké

Muradov ale přiznal, že být s ním ve vztahu není žádný med. "Je to hodně těžký, protože hodně cestuji. Opravdu málokdo to pochopí, ale ona díky tomu, že má blízko ke sportu, tancuje a ještě trénuje dvakrát denně, tak tomu rozumí," uvedl bijec a dodal, že by nechtěl žít se sportovcem, kdyby byl ženou.

Se Sabinou má ale prý veškerý servis, který potřebuje. "Sabina doma vaří, a když mám dietu, vaří fakt dobré věci. Ale já nejím moc zdravě, jím hodně sladkého, špatného a hodně porcí, takže hodně jím," řekl s úsměvem Muradov, který by chtěl do budoucna dalšího potomka.

"Určitě chci další dítě. Třeba to přijde, ale všechno má svůj čas. Hlavně mít člověka, s kým to fakt chceš, a ne, že se to omylem stane," má jasno Makhmud Muradov.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy