Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Macaulay Culkin znovu ovládne Vánoce: Propaguje dárek, který dostanete možná i vy

+ Dalších 6 fotografií
Někdejší dětská hvězda Macaulay Culkin (39) se znovu objeví na televizních obrazovkách. Sice to nebude celovečerní film, ale jistě vás to také pobaví. Macaulay si totiž zahrál v nové módní kampani. Ve vánočním reklamním spotu prezentuje ponožky Happy Socks.

Co by to bylo za Vánoce bez nezbedného Kevina z filmu Sám doma. Ať chceme nebo ne, Macaulay Culkin je nepostradatelným symbolem Vánoc a nedílnou součástí té pravé vánoční atmosféry.

A to bylo důvodem, proč si společnost Happy Socks vybrala právě Macaulaye do nové kampaně. Protože pokud nenajdete ponožky pod vánočním stromečkem a na obrazovkách nesledujete Sám doma, nenasajete tu správnou vánoční atmosféru. Společnost se tedy rozhodla spojit tyto dvě ikony Vánoc dohromady a společně tak vytvořili ohromující reklamu s vánoční tematikou, která navíc i pobaví.

V reklamě se objevuje pouze postava Culkina. V jednu chvíli drží v náručí chameleona s červenou mašlí a hladí ho. Pak ve videu zvesela pronese: „Jsem příliš starý na tuhle hovadinu.“ Reklamní spot rozhodně stojí za zhlédnutí, mile vás překvapí.

Firma Happy Socks se zaměřuje na prodej vtipných ponožek a její produkty jsou k nalezení i v českých nákupních centrech. A co si budeme nalhávat, pokud nevíte, co pod stromeček, ponožky jsou ideální volbou.

Související články

Další články