Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Má zadek těžší než 9 kilo heroinu: Takhle řádí Simona H. s NOVOU TEREZOU H.!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 118 fotografií
život snů?
Simona Hučíková (24) se dříve kamarádila s Terezou Hlůškovou (22), která v současné době sedí v pákistánském vězení za pašování téměř devíti kil heroinu. Simona se sice živila jako luxusní společnice a má ráda bujarý život, ale s drogami odmítá být spojována. Možná proto také zanevřela na Terezu Hlůškovou a našla si novou kamarádku, která se shodou okolností také jmenuje Tereza H. a takhle si společně užívají...

Tereza Hlůšková sedí v pákistánském vězení a odpykává si osm let a osm měsíců za pašování téměř devíti kil heroinu. Před incidentem se hodně kamarádila se Simonou H., se kterou společně cestovaly a pracovaly jako luxusní společnice.

Jedna na druhou nedala dopustit až do té doby, než Terezu Hlůškovou čapli celníci na letišti v Pákistánu s kufrem plným drog. Když se Simona H. dozvěděla strašnou informaci o své kamarádce, tak okamžitě začala slibovat, že jí pomůže.

Nakonec ale pochopila, že to nemá smysl a musí jít dál. Místo heroinové Terezy Hlůškové si našla novou kamarádku, která se shodou okolností také jmenuje Tereza H. a stejně tak pochází z Uherského Hradiště.

Holky si pořádně užívají. Před týdnem řádila v Miami na lodi a nyní se nacházejí v Arubě. Jedno se ale heroinové Tereza upřít nedá. Ještě před vězením vypadala rozhodně lépe než její nástupkyně, ta by podle nejnovějších fotek na sociálních sítích měla přestat papkat sladké a zajít si do posilovny.

Své by jí o tom mohla říct Simona H., která má sice v současné době postavičku jako lusk, ale ne vždy tomu tak bylo.

Související články

Další články