Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Má váš partner problémy s erekcí? Vyzkoušejte těchhle 5 triků a uveďte jej znovu „do pozoru“!

Takhle to už dnes v noci nemusí dopadnout!
Poruchy erekce se netýkají jen seniorů, ale dokážou zahýbat milostným životem mnoha mužů. Obvykle za ně můžou stres, špatná životospráva, ale třeba také stud a nedostatek vitaminů.

Pokud je jedinou překážkou vašeho rodinného štěstí tvrdost vašeho partnera, poradíme vám, co s ním!

Tohle je 5 triků, které by měly povzbudit mužskou erekci, když už vyzývavé prádélko nestačí…

1. Zakažte mu kouření

Možná se mu to nebude dvakrát líbit, ale pravdou je, že kromě jiných zdravotních rizik, která s sebou kouření nese, se zdvojnásobuje ucpávání cév, které nedokážou dostatečně prokrvovat nejen vnitřní orgány, ale také jeho penis. Začíná to občasným selháváním, ale končí impotencí! Pozitivní zprávou je fakt, že jakmile odloží poslední cigaretu, erekce se vrátí.

2. Kupte mu hořkou čokoládu

I když přílišné mlsání vede k obezitě, a tudíž k problémům s erekcí, zdravé dobroty, ke kterým patří i hořká čokoláda, mohou jedině přispět k jeho „uzdravení“. Hořká čokoláda totiž obsahuje epikatechin, který stimuluje krevní oběh a podporuje činnost srdce. A přesně to je potřeba pro dobrou erekci.

3. Servírujte mu bobule

Nemyslíme tím prášky a viagru, ale bobulovité ovoce všeho druhu. Rybíz, ostružiny, borůvky i červené víno obsahují tolik antioxidantů, které dokážou uzdravit unavené a zaneřáděné tělo.

4. Donuťte ho spát

Pokud máte workoholika nebo muže, který si nejlépe odpočine u puštěné televize, je jasné, že z něj žádný sexuální bůh nebude. Relaxace a odpočinek jsou zásadní pro jeho fyzično a sexualitu.

5. Buďte sexy

A být sexy neznamená být narvaná v latexovém korzetu a rudých jehlách. Sexy žena je milá, pohodová a usměvavá. Váš muž rozhodně nepotřebuje výčitky a oči v sloup pokaždé, kdy trochu „povolí“. Naopak. Potřebuje vaši náruč a pochopení.

Mohlo by vás zajímat

Další články