Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Má to zapotřebí? Krásná Emily Ratajkowski si nafotila hodně levná a nevkusná selfíčka!

Emily má snad na víc!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 61 fotografií
Emily Ratajkowski se moc ráda fotí a s fanoušky se na sociálních sítích dělí o všechna svá sexy selfíčka. Jenomže tahle série je nějaká podivná.

Modelka Emily Ratajkowski ví, že její obličej prodává. Fotí komerční kampaně, ale vybírají si ji i různí umělečtí režiséři pro své filmy. „Vím, že jsem úspěšná jenom díky tomu, jak vypadám,“ nechala se nedávno slyšet. Žádné plky o vnitřní kráse ani pozitivní energii, prostě to řekla na férovku.

Fotografové ji milují a sadu krásných snímků může mít lusknutím prstů. Proto je s podivem, že má potřebu si fotit nevkusná záchodová selfíčka v podprsence, což většinou dělají holky v klubu před zrcadlem. A to pokud jsou tak tři ráno a mají v sobě dvě promile.

Emily nedávno oslavila 10 milionů fanoušků a určitě má na víc než se jenom nakrucovat v teplácích na záchodě před zrcadlem a strkat si prst do pusy!

Související články

Další články