Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Má to POTVRZENÉ! Monika Babišová chytila svatební kytici a radovala se jako pravá puberťačka!

I kdyby Monika nechytla svatební kytici, tak se bude vdávat.
+ Dalších 38 fotografií
Žena jednoho z nejbohatších mužů republiky Monika Babišová opět vyrazila do společnosti. Tentokrát to ale nebyl večírek u Fendiho, nýbrž pohádková svatba...

Budoucí nevěsta Monika Babišová (43) už je v samém finále svých příprav na svatbu se svým milovaným Andrejem Babišem (62). Svatba se bude konat na nechvalně známém Čapím hnízdě, kolem kterého se řešila nejedna kauza.

Celá svatba bude laděna do bílých barev a Babišovi se na ni už moc těší. Nedávno byla Monika pozvána na svatbu své dlouholeté kamarádky, která se vdávala na hradě v Budyně nad Ohří. Monika sice s sebou neměla neustále zaneprázdněného Andreje, ale namísto jeho vzala s sebou celou svou rodinku. Sestru, bratra a maminku.

Na obřad své kamarádky Monika zvolila elegantní, ale přitom velmi sexy dlouhé šaty od návrhářky TATIANY. Blankytně modrá barva Moniku velmi zjemnila, a tak rozhodně nevypadala ordinérně, jak to u ní někdy bývá.

Celá svatba vyvrcholila v momentě, kdy Monika jakožto svobodné děvče chytila svatební kytici.

“Já ji chytla… asi se vážně budu vdávat,” zavtipkovala Babišová, držíc nádhernou svatební kytici.

Mohlo by vás zajímat

Další články