Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Má sníženou imunitu jako Karel Gott? Žbirkova žena promluvila

+ Dalších 7 fotografií
NEMOC
Když se objevila zpráva, že legendární zpěvák Miro Žbirka (66) kvůli křehké imunitě nevychází mezi lidi, řada jeho fanoušků znervózněla. Přece jenom v době, kdy se slovo imunita skloňuje především v souvislosti s vážnými nemocemi Karla Gotta (80), jsou obdivovatelé slovenské hvězdy na podobná slova citlivější. Co o manželově stavu prozradila eXtra.cz jeho žena Kateřina?

Zpěvák poměrně nedávno prodělal těžký zápal plic, které ho trápí opakovaně, a od té doby si na sebe musí dávat větší pozor.

„Byla jsem na jednom křtu a muže jsem nechala doma. Byl po nemoci a snadno chytí infekci, tak jsem křtila já. Ale dnes (v pondělí – pozn. red.) už jede vystupovat do Bratislavy,“ řekla našemu redaktoru Kateřina Žbirková.

„Musíme na něj dávat pozor, aby se mu nevracely choroby, takže tam, kde je větší riziko toho, že by něco chytil, nechodí, ale to je všechno,“ uklidnila fandy svého manžela.

Ti už se těší na třetího prosince, kdy má Miro Žbirka koncert v O2 areně 40 let na scéně.

Mohlo by vás zajímat

Další články