Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Má snad Tereza pletky s vlivnými Pákistánci? V zemi je populární sexy kůstkou

+ Dalších 24 fotografií
Tereza H. (21) pěkně zamotala hlavu nejenom pákistánským celníkům, ale i široké veřejnosti. Na pákistánské poměry je dívka opravdu hezká a navíc blonďatá, což se u nich většinou nevidí. Proto není divu, že se okamžitě po svém zatčení stala místní celebritou a národním miláčkem. Ani vysoce postavení úředníci se nemohou shodnout na tom, kdo dostane osud krásné Terezy do rukou.

Zatčená Tereza H. je opravdu speciální případ. Dívce hrozí dlouholetý trest v pákistánském vězení, kam se opravdu nechce nikdo dostat, a přesto se na všech fotkách usmívá od ucha k uchu. Situace je o to horší, že Česká republika nemá s Pákistánem dohodu o vydání trestanců.

Z toho si evidentně dívka nic nedělá a příliš ji to podle fotek netrápí. V Pákistánu se od doby svého zadržení stala doslova celebritou. Obzvlášť pánové o ní hovoří jako o nádherné modelce, která pašovala heroin

Není se ale čemu divit. Tereza je na pákistánské poměry sexy, hubená modelka s dlouhými blonďatými vlasy. Po tomhle zevnějšku místní muži šílí. Tereza by tato fakta neměla brát jako kompliment, ale spíše jako hrozbu.

Pákistánské vězení není legrace jako v Česku, ale pořádné peklo. Svým zevnějškem by mohla akorát přivolávat nežádoucí pozornost. V podobných vězeních dochází běžně ke znásilňování žen, takže by dívka měla hodit zpátečku.

Místní lidé jsou ale z krásky úplně na větvi. O Terezu se také přetahuje Protidrogový útvar (1NF), letištní policie a celníci. Je tedy možné, že má Tereza pletky s vysoce postavenými Pákistánci?

"Fotka: Česká modelka v Pákistánu kvůli módní přehlídce. Realita: Češka zadržená kvůli pašování drog," zní jeden z mnoha komentářů. "Zdá se, že úředníky tolik zajímá, že místo toho, aby dělali svoji práci, tak jsou zaneprázdněni focením se s českou modelkou, která byla chycena na letišti," vtipkuje další.

Související články

Další články