Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Má snad recept na mládí? Potrhlá právnička Ally McBeal slaví 53. narozeniny

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Seriál Ally McBeal, kde si herečka Calista Flockhart zahrála tak trochu pomatenou právničku, patří mezi jeden z nejúspěšnějších seriálů vůbec. Calista dnes slaví své 53. narozeniny!

Role ztřeštěné právničky jí později otevřela brány do světel Hollywoodu. Producenti ji údajně nutili držet si muší váhu, a tak herečka trpěla anorexií i bulimií. To se podepsalo především na jejím zdraví.

Po boku Kevina Bacona Calista si zahrála ve filmu Lhaní v Americe. Další úspěch sklidila v komedii Sen noci svatojánské a ve snímku Co ženy chtějí se objevila ve společnosti Glenn Close a Cameron Diaz. Fanoušci ji také mohli vidět v seriálu Supergirl.

V lednu 2001 adoptovala Flockhart chlapce jménem Liam. Od roku 2002 byla zasnoubena s hercem Harrisonem Fordem, za kterého se v červnu 2010 provdala. Šťastně spolu žijí dodnes.

I když před pár lety herečka vypadala dost ztrhaně, teď se zdá, že se dala zase do pořádku a velmi jí to sluší. Podle samotné herečky je to díky pravidelné stravě a množství pohybu. Ovšem už na první pohled je jasné, že nechala na svém zevnějšku zapracovat i šikovné ruce plastických chirurgů.

Nám se každopádně líbí. Zkoukli byste zase seriál Ally McBeal?

Související články

Další články