Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Má snad Kim Čong-un dvojníka? Exposlankyně tvrdí, že jeho zuby jsou jiné

Má snad Kim Čong-un dvojníka? Exposlankyně tvrdí, že jeho zuby jsou jiné
Zdroj: Twitter Jennifer Zeng
+ Dalších 7 fotografií
teorie
Severokorejský vládce Kim Čong-un se po několika týdnech konečně ukázal na veřejnosti, a to s úsměvem na rtech. Spekulace o tom, že je mrtvý nebo vážně nemocný, díky jeho výstupu při otevření továrny utichly. Stále se však neví, proč zmizel a kde vlastně byl. Britská exposlankyně Louise Mensch přišla s tím, že v továrně nebyl Kim, ale jeho dvojník. Upozornil na to web The Sun.

Kim Čong-un na fotkách z otevření továrny na hnojiva vypadal zdravě, spokojeně a jako vyměněný. To vzala britská exposlankyně Louise Mensch možná trochu víc doslova a na Twitteru uvedla, že muž, který se objevil na slavnostním otevření nové továrny, nebyl Kim, ale jeho dvojník. Sdílela i snímky, kterými se snaží svou teorii potvrdit.

Dvojník Kima a jeho sestry

A není jediná, která se k této teorii přiklání. Jennifer Zeng přidala několik snímků, kde člověk může porovnat rozdíly. Obě ženy se zaměřily na zuby, ušní lalůčky a vlasy. Zeng si dokonce všimla, že Kimova sestra Kim Jo-čong také není úplně stejná. Dvojníka mělo mnoho vůdců, Adolf Hitler, Josif Stalin i Saddám Husajn nebo Usáma bin Ládin.

Na fotkách z otevření továrny má podle exposlankyně muž křivé zuby a jeden se zdá být ulomený. Ale podle odborníků prošla fotografie značnou úpravou. Na oficiálních snímcích, které sdílela agentura KCNA, má Kim své zuby v pořádku.

Nezdravý životní styl

Exposlankyně několik svých tweetů smazala. Řada lidí však díky ní začala porovnávat nejnovější fotky Kima s těmi staršími, zda se něco zásadního změnilo. Odborníci však teorii o dvojníku nepřijímají, protože na severokorejském vůdci se podepsaly změny, které přinesl nezdravý životní styl. Kim je prý těžký kuřák, rád si otevře silné víno a tučným jídlem nešetří.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy