Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Má snad elixír mládí? Podívejte, jak dnes vypadá Sabrina, mladá čarodějnice!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Galerie
Americký televizní sitcom Sabrina, mladá čarodějnice se vysílal od roku 1996 do roku 2003. Hlavní hrdinkou byla dívka s nadpřirozenými schopnostmi Sabrina, kterou ztvárnila americká herečka Melissa Joan Hart (43). I když už nemá štíhlou postavu jako zamlada, vypadá i po čtyřicítce stále skvěle.

Hlavní hrdinkou oblíbeného sitcomu byla Sabrina, nezletilá čarodějka, která se prodírala svým ne vždy lehkým čarodějnickým životem. Bydlela v domě se svými 2 tetami, které jí pomáhaly při zdokonalování jejích schopností a při řešení problémů dospívání. Sabrina se se vším svěřovala mluvícímu kocourovi Salemovi, který jí byl stále nablízku.

Melissa začínala v sitcomu jako dvacetiletá a jako sedmadvacetiletá z něho odcházela. Už tehdy vypadala o pár let mladší a tuto schopnost si udržela i ve vyšším věku. Herečka, která se mimo to živí jako producentka a režisérka, vypadá báječně. Její šibalský úsměv ji prozrazuje i dnes. I když do postavy štíhlé čarodějky má nyní daleko, stále je to sexy žena a maminka.

Herečka je provdaná za Marka Wilkersona a má dvě děti.

Související články

Další články