Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Má skoro PŮL TUNY a pořád chodí: Hulk z Pákistánu chce prorazit ve světě!

To je obr!
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Měří dva metry a váží 440 kilo, téměř půl tuny. Denně sní až 10 000 kalorií a tvrdí, že je nejsilnějším mužem na světě. Dokáže zastavit rozjetý traktor nebo menší náklaďák. Jmenuje se Arbab Khizer Hayat a říká se mu pákistánský Hulk!

Arbab Khizer Hayat se chce prosadit ve světě wrestlingu a vzpírání. Považuje se za moderního Herkula a jeho tělo je prý dar od boha. Je prý jenom otázkou času, než se stane celosvětově známým. Každopádně je na dobré cestě, média si ho už všimla.

Za den sní 36 vajec, vypije litry mléka a narve do sebe 3 kila masa. Je zázrak, že s takovou váhou ještě může chodit!

„Netrpím žádnými zdravotními problémy. Moje váha mi naprosto vyhovuje. Musím si ji ale udržet, pokud se chci stát světovým šampionem a strongmanem,“ říká.

Prý začal nabírat váhu v pubertě a v té době si uvědomil, že chce být slavným vzpěračem. A tak se tomu nebránil a vesele přibíral dál.

Doma v Pákistánu je už velkou hvězdou a lidé se na něj jezdí dívat zdaleka. On si slávu a obdiv užívá, ale míří výš. Po dohodě s doktory by rád prorazil v americké organizaci WWE, která organizuje ty nejsledovanější wrestlingové zápasy na světě.

Související články

Další články