Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Má Rytmus mozek napadený parazitem? Slibuje stovky fotek s Alagič a zamilovanou desku plnou ploužáků!

Jasmina a Rytmus
Zdroj: Instagram
+ Dalších 92 fotografií
Patrik Vrbovský (41) tenhle rok převzal po Ondřeji Koptíkovi (33) titul Zoufalec roku pro nejtrapnějšího zamilovaného chlapa v česko-slovenském showbyznysu a prokazuje čím dál víc to, že si ho pravoplatně zaslouží. Meze sebepoškozování vlastní image vlastně neexistují, slovenský motivátor prostě dál jede bomby, které špičkově baví oba národy!

Několikrát už kritiky nazval zamindrákovanými ubožáky. Tentokrát se zase snažil vysmát bulvárním novinářům v celém bývalém Československu. Podle něj probíhají všude zuřivé debaty šokovaných pisálků znechucených z toho, že je zamilovaný. Ono je to ale spíš tak, že každému by jeho láska byla u prodloužených zad, nebýt toho, jak při tom ponižuje Daru a de facto i sebe a Jasminu Alagič.

„Když si představím, že nějací zoufalci žijí mým Instagramem a jdou ráno do práce, aby napsali o tom, jak jsem zamilovaný, a mají kvůli tomu porady, chytám záchvaty smíchu. Nehovoře o tom, když vidí, jak si užívám život. Přátelé, nachystejte se na to, že dám ještě asi tak 100 fotek s Jasminkou. A nejdeš do p*če?! 200 fotek, aby vás šlak trefil,“ snaží se vysmívat škrabalům Rytmus.

Jak je libo, Patriku, aspoň budou mít dál čtenáři hlubokou sondu do tvé na veřejnosti prostituující duše. Myslet si ale, že někdo nemůže ve své zaslepenosti či závisti kvůli vlastnímu pokaženému životu vystát, jak se samozvaný king má báječně, to už je na diagnózu. Stejně tak jako to, že takhle proklamovaná láska zavání spíš tím, že než by ji fakt žil, radši si na ni hraje před lidmi.

Vrbovský přidal i to, že v září mohou jeho fans čekat album Zamilovaný Rytmus se čtrnácti ploužáky. A přidal opravdu vtipné názvy imaginárních songů. Je vidět, že si sám ze sebe ještě částečně legraci udělat dokáže, takže šance na záchranu tu ještě je!

Související články

Další články