Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Má rád Ivan Bartoš ananas na pizze? Johny Machette netradičně vyzpovídal šéfa Pirátů

Má rád Ivan Bartoš ananas na pizze? Johny Machette netradičně vyzpovídal šéfa Pirátů
Zdroj: Profimedia/Se svolením Jonáše Čumrika
Volby 2021

Seriózních rozhovorů s politiky jsou před volbami plná média, a proto se raper Johny Machette, vlastním jménem Jonáš Čumrik, rozhodl vyzpovídat předsedy stran po svém. Jako s prvním se sešel s Ivanem Bartošem (Piráti), se kterým probíral jak některé body volebního programu, tak i třeba to, jestli preferuje kečup v toastu nebo vedle. V patnáctiminutovém videu se tak můžete třeba dozvědět, zda má šéf Pirátů rád ananas na pizze nebo zda si sám spravuje sociální sítě.

Johny Machette se před volbami rozhodl setkat s několika výraznými politiky a položil jim sérii otázek, z nichž řada byla poměrně netradičních. "Během natáčení s Ivanem Bartošem jsem zjistil nejen tuhle věc (že má Bartoš rád ananas na pizze, pozn. redakce), ale i to, který fastfood je podle něj lepší než McDonald’s, a jak jsem řekl ve videu, tak tady napíšu: Bojím se, že takhle ty voliče spíš ztratí," zavtipkoval populární raper.

Ten s Bartošem strávil část dne. S předsedou Pirátů se sešel ve Sněmovně, podíval se do jeho kanceláře, projeli se společně autem a na závěr si i společně zajamovali ve studiu. Během celého rozhovoru Machette kladl Bartošovi řadu otázek, jedna z prvních byla, kolik stojí dvoulitrová petka Bráníku. "28 korun," zněla politikova odpověď. Trefil se, ale jenom pro situaci, když je pivo ve slevě.

Facebook si spravuje sám

Bartoš provedl svého hosta částí Sněmovny a zavedl ho také do své kanceláře, kde představil několik svých dekoračních předmětů. Patřila mezi ně třeba hiphopová deklarace míru, smoking set nebo soška skotského rebela ze středověku Williama Wallace, který podle Bartoše vypadá jako Mel Gibson.

Machette se také ptal na to, zda si Bartoš spravuje své sociální sítě sám. "Já mám svůj osobní Facebook. Tam mám asi 80 tisíc lidí a mám na něj přístup jenom já, protože tam vykydávám s kámošema v chatu. Pak mám ale Instáč a Twitter, což je derivát mých sítí, a tam nemůžu sedět, musím pracovat," přiznal politik. Na celý rozhovor se můžete podívat v přiloženém videu.

Související články

Další články