Vytloukat klín klínem se prostě nevyplácí. Sice vás rozchod tolik nebolí, ovšem nedá se říct, že by to bylo něčemu prospěšné. Klasickou porozchodovou bolestí by si měl totiž projít každý. Jedině tak o sobě bude moc tvrdit, že je ze všeho venku a svého bývalého partnera už v hlavě ani srdci nemá. Víte, podle kterých znaků poznáte, že se scházíte s někým, kdo má v hlavě stále svou ex?

1. Srovnávací soutěž

Neustále máte pocit, že vás se svou bývalou srovnává? Pak není něco v pořádku. Kdyby měl svou ex už dávno z hlavy, ani by ho nenapadlo uspořádat tuhle srovnávací soutěž.

2. Doprovod, kdykoli potřebuje

Garde, kdykoli si paní ex vzpomene. Navíc vám to podá jako naprosto normální věc. Proč by nemohl doprovodit svou ex na ples, když ta chudinka nemá s kým jít? To dá rozum, ne?

3. Neustále jí dělá laskavosti

Cokoli bývalá partnerka potřebuje, je předem splněno. Pohlídat psa, nakoupit nebo vyzvednout šaty z čistírny. Vždyť je na vše tak sama, tak proč jí nepomoct…

4. Je stále součástí vaší rodiny

Tohle je opravdu problém. Pokud jste novou přítelkyní, asi nebudete nadšená, že celá jeho rodina miluje jeho ex a pravidelně se s ní scházejí. Tomuhle by měl dát partner jasný řád.

5. Neustále o ní mluví

Není dne ani hodiny, aby se o paní dokonalé nezmínil. Ona dělá tohle, a kdyby tu byla ona, řekla by tohle… Kdo na to má mít nervy? Radši vykliďte pole, protože tady milostný románek ještě rozhodně neskončil.