Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Má po kom být krásná: Aneta Vignerová ukázala maminku a prozradila jméno syna

Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
prozrazeno
Modelka Aneta Vignerová před pár týdny porodila chlapečka. Novou roli maminky si velmi užívá a jak sama přiznala, není nic mocnějšího, než být máma. Aneta se teď pochlubila maminkou, která se stala krásnou a mladistvě vypadající babičkou. Kromě toho prozradila i jméno chlapečka. S partnerem Petrem Kolečkem dali synovi krásné české jméno Jiří.

Kdo by tipoval nějaké prudce moderní jméno, byl by na omylu. Aneta zvolila pro syna typicky české jméno. Jiřík dělá mamince i celé rodině velkou radost. Pochovat si vnoučka přijela i Anetina maminka Jitka, která vypadá na babičku opravdu skvěle. Toho si všimli i modelčini sledující na Instagramu. "Maminka fešanda, všichni 3 jste si podobní," napsala pod fotku uživatelka Jindra.

Krásná babička

Aneta má opravdu být po kom krásná. S maminkou si jsou hodně podobné. Scenárista Petr Kolečko, který s Anetou založil rodinu poměrně brzy poté, co spolu začali randit, se tak kromě krásného synka může pyšnit fešnou tchyní.

Modelka a někdejší miss prožívá jedno z nejhezčích období svého života. Miminko už dlouho chtěla, jen čekala na toho pravého. Ten přišel po několika neúspěšných vztazích poměrně brzy. Rodiče malého Jiříka se poprvé setkali na natáčení filmu Masaryk, kde Aneta získala malou roli. Netrvalo dlouho a přeskočila mezi nimi jiskra. Aneta i Petr o tom druhém mluví jenom v superlativech. Zdá se, že po neúspěšném manželství našel i tvůrce seriálu Most! svou osudovou ženu.

Nádherné rodince přejeme, ať jim společné štěstí vydrží co nejdéle.

Související články

Další články