Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Má pět dětí, ale postavu bohyně. Této ženě by mohla závidět kdejaká modelka!

Tahle žena je dokonalá i s pěti dětmi!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 5 fotografií
Matka Simone Gately (35) z Velké Británie boří všechny mýty o těhotenství a dětech. Když se na ni podíváte, je jasné, že žena může být krásná s dokonalou postavou i po 5 dětech! Téhle matce by mohla její tělo závidět každá dvacetiletá modelka.

Simone vypadá fantasticky! I přes to, že jí je už 35 let a má pět dětí, vůbec byste to na ní nepoznali. Je úžasnou matkou a dětem se věnuje, jak jen to jde. Myslí ale i na sebe a pečuje o svoje tělo. A podle toho to také vypadá. Když se chce, tak člověk zvládne vše.

Simone jí denně čerstvé potraviny, snaží se vyhýbat chlebu a těstovinám a hlavně poctivě cvičí. Její tělo zdobí pekáč buchet, má pevnou postavu a žádné bříško ani zadeček.

„Díky tomu, jak žiju, nejen dobře vypadám, ale dobře se i cítím. Denně cvičím a děti používám místo činek. Když totiž cvičím venku, je to opravdu zábava,“ řekla Simone.

Tahle bohyně je i úžasnou matkou. Podle ní se dá zvládnout úplně vše, jak děti, tak věnovat se sama sobě. Vše je jen o motivaci a prioritách. A důležité je hlavně se pořád dokola nevymlouvat. Možná je to i tím, že její manžel Paul (45) se zabývá výzkumem obezity, a proto má tahle kráska takový přístup k životu.

Související články

Další články