Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Má partnera? Hvězda UFC Lucie Pudilová promluvila exkluzivně pro eXtra.cz

+ Další 2 fotografie
EXKLUZIVNĚ
Nejlepší česká MMA bojovnice Lucie Pudilová (24) je v tvrdé přípravě na svůj pátý zápas v organizaci UFC. V disciplíně zvané MMA se střetne s obávanou Liz Carmouche, a to 23. února na domácí půdě. Redakci eXtra.cz poskytla rozhovor, v němž prozradila, nejen jak se na obávanou soupeřku připravuje, ale třeba i to, jak to má s partnerskými vztahy...

Lucie je půvabnou ženou, která má nejen dokonalou postavu, ale umí rozdávat i tvrdé rány. A někteří pánové se sami sebe ptají, má tahle drsná kočička chlapa? "Žádná žena není nikdy sama," mlžila Lucie na dotaz redaktora eXtra.cz o tom, zda je někdo, s kým mimo tělocvičnu tráví čas.

Lucka se raději věnovala tématům spojeným s tréninkem a přípravou na soupeřku Liz Carmouche „Ona hodně trénuje ve vodě. Ale já dřu taky tvrdě. Rozhodně nic nepodceňuji a nepřipouštím si neúspěch," prozradila Lucka Pudilová.

„Aktuálně máme trénink založený na tom, co jí za ty roky sedlo a Lucka maká v tuto chvíli dvoufázově,“ prozradil její trenér Ladislav Erdélyi, který svou svěřenkyni rozhodně nešetří. "Občas je na mě zlý," usmívala se Lucka

Lucie to rozhodně nebude mít jednoduché. Věří ale, že vyprodaná O2 arena ji požene vpřed a po těžkém boji odejde jako vítězka. Podívejte se na video, co o svém nadcházejícím pátém zápasu Lucka prozradila.

Související články

Další články