Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Má okázalá americká cikánská svatba: Máte hodně příbuzných a kamarádů a plánujete velkou svatbu? Inspirujte se touto komunitou

Televizní pořad startuje už brzy na TLC.
+ Další 2 fotografie
Chodíte rádi na svatby? Plánujete, že jednou budete mít opravdu velkou svatbu? Zajímají vás vyšperkované svatby komunity amerických Cikánů a chcete nahlédnout do jejich soukromí? Tak si rozhodně nesmíte nechat ujít další řadu televizního pořadu Má okázalá americká cikánská svatba.

„Má okázalá americká cikánská svatba“ proniká hlouběji do záhadné kultury romských komunit v USA, která se vyznačuje pestrobarevným oblečením, odvážnými sny a úžasnými nápady. Právě tyto sny a ambice posloužily jako inspirace pro ty nejbarevnější a nejosobitější svatby v Americe.

Pátá řada odstartuje premiérou jedinečné svatby s motivem setkání Východu se Západem. Romská nevěsta se v této okázalé svatbě v duchu středověké oslavy vrcholící únosem nevěsty vrací ke svým rumunským kořenům.

V dalších epizodách uvidíte nevěstu v šatech stylu „černá labuť“, obří svatební šaty vyrobené ze živých květin, svatbu na motivy „dvojitý problém“, kterou rozežene policie, a první cikánskou transgenderovou svatbu.

Tato pestrobarevná řada se vrací ve velkém stylu, aby vám nabídla další šokující šaty a ještě divočejší oslavy. Dívejte se už 4. září ve 20.05 na TLC.

Mohlo by vás zajímat

Další články