Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Má neskutečné štěstí… Stav Jiřího Pomeje se rapidně zlepšuje! Co všechno už může?

Stav Jiřího Pomeje se lepší.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Nejprve hazardoval se svým zdravím, nakonec skončil v rukách špičkových lékařů! A musel se podrobit nevyhnutelné operaci. Jiří Pomeje (53) byl před několika dny operován a kvůli rakovině přišel o hrtan a hlasivky. Jeho stav se ale rapidně lepší...

Bývalý filmový producent je hospitalizovaný v pražské Ústřední vojenské nemocnici, kde na něj dohlíží špička v oboru. Doposud byl napojen na umělou výživu a nemohl polykat. To se ale změnilo. „Pooperační léčba pana Pomeje má standardní průběh, bez vážných komplikací. Již byla zahájena rehabilitace polykání,“ odpověděla na dotaz eXtra.cz šéfka tiskového odboru nemocnice Jitka Zinke.

Pomeje prodělal velmi náročnou operaci, kterou mu provedli odborníci Ústřední vojenské nemocnice, která se řadí k lékařské špičce. Měl tak obrovské štěstí, že se dostal do rukou naprostých profesionálů. O tom je přesvědčena i Pomejeho manželka Andrea, která si nemůže vynachválit veškerou péči personálu.

Známý herec by měl brzy opustit JIP a být přeložen na normální pokoj. Vše je evidentně na dobré cestě. Pokud to tak půjde dál, Pomeje by se mohl brzy objevit v domácím prostředí za milovanou rodinou, kam se těší ze všeho nejvíce.

Související články

Další články