Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Má na to i s kyprými tvary! Rihanna ukázala dekolt a ohnivá stehna

Má na to i s kyprými tvary! Rihanna ukázala dekolt a ohnivá stehna
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 38 fotografií
je tak hot
Zpěvačka Rihanna (31) v posledním roce hodně zápasila s váhou. Poté, co si konečně našla patrně osudového partnera, tak značně přibrala. Šlo na ní vidět, že je spokojená a kila neřeší. Jenomže v mnoha situacích samotná zpěvačka opomněla, že už dávno nemá velikost 34, a oblékla model, který jí přidával zbytečně kila navíc a vypadala komicky. Nyní nafotila pro svoji značku spodního prádla žhavé snímky a výsledek je perfektní.

Barbadoská kráska Rihanna (31) měla vždycky výstavní postavičku. Jak ale sama později přiznala, nic nebylo zadarmo. Aby vypadala skutečně bezchybně, musela dřít ve fitku několik hodin denně. Zpěvačka má za sebou několik nevydařených vztahů, ale nyní to vypadá, že je skutečně šťastná.

Téměř okamžitě, co začala chodit s miliardářským podnikatelem, ručička její váhy šla nahoru. Lidé okamžitě začali diskutovat, čím to je, že zpěvačka tolik přibývá na váze. Později se objevily informace, že Rihanna je konečně zkrátka šťastná, a tak nepotřebuje řešit váhu.

Pravdou je, že zpěvačka zas tak moc nepřibrala, ale zpočátku nedokázala přizpůsobit své váze šatník. Proto někdy nastaly chvíle, ve kterých byla zachycena na snímku v dosti nelichotivých pozicích, které jí mnohdy přidávaly až dvacet kilo.

V poslední době se ale čokoládová kráska srovnala a má perfektní postavu holka krev a mlíko. Nyní nafotila nové fotky pro svoji kolekci spodního prádla a vypadá na nich skvěle. Fanoušci si hlavně pochvalují, že se nebála ukázat své přednosti.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy