Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Má MasterChef novou Pavlínu? Diváci proti postupu Jitky tvrdě protestují

Jitka je velmi dravá. V minulosti se profesionálně věnovala tenisu.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
Reakce diváků

Soutěž MasterChef opustil Paolo, ten o postup na balkon soutěžil s červeným týmem, tedy Besky, Kubou a Jitkou. Právě postup Jitky ale diváky nenechal v klidu. Podle nich je totiž neupřímná a o svoje názory na ni se nebáli podělit ani na sociálních sítích. Souhlasíte s nimi?

Díl byl plný napětí

Čtyři soutěžící z červeného týmu se poprali o postup na balkon. Kuchtíci dostali za úkol připravit předkrm a hlavní chod dohromady jen z pětadvaceti surovin. Hlavní chod pak musel na předkrm nějak logicky navazovat. Na přípravu každého chodu měli soutěžící šedesát minut.

Kuba se inspiroval pomeranči, jako předkrm si vybral pomerančovo-fenyklový salát s jablky, mandlemi a brusinkami a jako hlavní chod kachní prso. "Trošku dekadentní," popsal svůj výběr. Besky vsadila tacos, Jitka na cizrnový hummus a Paolo na italskou kuchyni. Pak ale nastalo to pravé drama. Všichni soutěžící si mezi sebou museli vyměnit místa. V tu chvíli už bylo potřeba vsadit na čistou improvizaci.

Postup Jitky? Nefér, myslí si diváci

Vypadl Paolo, který se pokoušel napodobit Beskynu mexickou kuchyni. "Snažili se ze mě dělat blbce," řekl směrem k porotě. Jitčin postup ale nijak nepotěšil fanoušky pořadu. Přestože její pokrm ohodnotili porotci jako nejlepší, Jitka během pořadu div nebrečela. Vytknuli jí totiž, že z celé kachny připravila jen jedno maličké prsíčko. Z toho se nakonec najedli pouze dva porotci ze tří.

"Tohle není fér," stěžovala si během dílu. A lidi to nenechali bez povšimnutí, připomněla jim totiž tolik neoblíbenou Pavlínu Lubojatzky z jedné z minulých řad. "Jitku nemůžu ani cítit, je to hrozně falešná osoba," zaútočila na soutěžící divačka Lenka na sociálních sítích. A té hned notovali ostatní. "Mám to stejně," přiznala Tereza. "Ať už ta Jitka vypadne," rozčilovala se divačka Heda. A komu fandíte vy?

Související články

Další články