Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Má luxusní prsa a stejně si neumí udržet chlapa: Pojďte s námi slintat nad 9 nejlepšími výstřihy právě opuštěné Katy Perry

Katy Perry a její výstavní výstřih.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 6 fotografií

Je to katolická hodná holka z amerického Buranova, její otec je pastor a nenávidí její prsa, říká o ní, že je to ďábelská věc, a prosí svoje ovečky z kostela, aby se spolu s ním modlily za záchranu jeho čertovské dcery.

Katy Perry (29), naivka, co svým hlasem může rozbíjet lustry, má strašnou smůlu na chlapy. Manželství se slizákem Russellem Brandem naštěstí pro ni vydrželo jen krátce, jen asi rok a tři měsíce, a pak Katy požádala o rozvod. Russell ji totiž nejen podváděl s každou šmudlou, která mu zatahala za jeho dredy, pardon vlasy, ale dokonce svou ženu pomlouval v televizi.

Po rozvodu tak nějak randíčkovala s nazdárky tamního šoubyznysu, až skončila u Johna Mayera. Taky nevíme, kdo to je. On o sobě tvrdí, že je to muzikant, ale Ornella Štiková taky říká, že je modelka. Navíc jméno Mayer známe z úplně jiných souvislostí, než je umění, a nic mu nepomůže, ani to, že má doma dvě ceny Grammy.

Mayer je totiž ten týpek, co má na rámu postele zářezy se jmény, které jsou daleko slavnější než on. Je tam Jennifer Aniston, Taylor Swift, Jessica Simpson a Jennifer Love Hewitt. Navíc si svoje jméno zvyšuje tím, že po rozchodech během rozhovorů (např. pro Playboy) mluví o detailech sexuálního života se svými partnerkami, a to se prostě nedělá.

Takže je to dobře, že ho Katy Perry poslala k vodě, tentokrát definitivně, jelikož páreček se už dvakrát rozešel, ale Mayer asi potřeboval, aby se o něm psalo, tak vždycky Katy nějak uprosil. Holka by se měla rychle probrat a přestat být tak zamilovávací. Na tahle prsa by totiž ulovila daleko lepší kousky, než je britská opice Brand a nazdárek z Nemanic.

Související články

Další články