Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Má lišácký pohled a vysoké IQ! Nádherná Kajínkova přítelkyně je velmi sexy a ví, co chce! PODÍVEJTE SE, JAK JÍ TO SLUŠÍ

Kajínkova přítelkyně na něj čekala 23 let…
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Je to krásná a inteligentní žena a na Kajínka čekala dlouhých 23 let. Co o sobě prozradila Kajínkova nádherná blondýna? A jaké intimnosti příjemná blondýna zažila s Kajínkem ve vězení?

Sexy dáma nejdříve dlouho tajila, že se zamilovala do vraha Kajínka. Jenže také nikdy nevěřila, že u věznice Bory v Plzni zabíjel právě on. Vystudovaná vysokoškolačka, která má vysoké IQ a obrovský rozhled, svého Jirku miluje. Poznala ho už před nástupem do vězení. Jejich vztah je velmi intenzivní a hluboký. Nikdy nevynechala žádnou návštěvu ve věznici. Na začátku se mohli vidět jednou za čtrnáct dní, poté se už návštěvy nesměly půlit a bylo to jednou měsíčně. Nakonec se díky prezidentské milosti dočkala a má svého Jirku konečně venku!

Jiří Kajínek je podle ní milý, chytrý, vtipný, pozitivní, optimistický, kreativní, harmonický… Prostě velmi příjemný chlapík, do kterého se zamilovala. A jako vystudovaná psycholožka prý umí lidi dobře odhadnout. Dlouhé roky se ho mohla dotknout jen přes mříže. Upínala se ke krátkým návštěvám a dlouhým telefonátům.

„Mohl mi jednou denně telefonovat, tedy jen v pracovní dny, deset minut. Ale bylo to komplikované, nespouštěla jsem mobil z očí, abych nezmeškala jeho hovor. Všechno bylo nahráváno, což není příjemný pocit. Ale lepší než nic,“ uvedla ve zpovědi pro magazín Týden.

Pořád tajně doufala, že Kajínek se jednou dostane na svobodu. A je ráda, že Miloš Zeman ho pustil. Nyní Kajínka asi seznámí se svými odrostlými dětmi. Ty věděly o vztahu, jaký jejich maminka udržuje.

„Vědí, s kým jsem v kontaktu. Myslím si, že když se někdo trochu víc dozví o té kauze, nemusí být ani tolerantní, ani velkorysý, ani mít z něj strach. Je to člověk, který sice má kriminální minulost, ale tu si již dávno velmi tvrdě odpykal. Omluvil se lidem, o nichž věděl, že je to na místě. A všechno srovnal. Má splacené dluhy. Bohatě splatil to, co získal, jak neměl,“ uvedla pro Týden.

Ve vězení existuje místnost bez zrakové a zvukové kontroly. Tam lze provozovat sexuální hrátky. Ale Kajínek jako možný útěkář tuto možnost neměl. Paní psycholožka tak na první intenzivní dotyky musela čekat. S Kajínkem se setkávala jen v místnosti pro návštěvy. Tam je ale vždy oddělovala mříž…

Související články

Další články