Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Má plastiková hvězdička Feuereislová ještě nějakou mimiku v obličeji? Zveřejnila dost znepokojivé foto

Co myslíte vy?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 6 fotografií
Reality show hvězdička Eva Feuereislová (28) se netají tím, že má na svém těle hned několik plastik. Jenomže před nějakou dobou zveřejnila na sociálních sítích fotku, která trochu vyděsila její fanoušky. Na fotce totiž obličej Evy vypadá, jako by pozbyl už veškerou mimiku.

Eva Feuereislová dlouhou dobu toužila být slavná. Před několika lety to zkoušela v pěvecké show SuperStar, protože nabyla dojmu, že umí zpívat. Bohužel proslavit se přes zpěv nějak nevyšlo, a tak se Eva rozhodla pro jiné řešení.

Když chcete být za každou cenu slavní a ztroskotají vám všechny nápady, tak je tady pak poslední možnost, která zabere sice téměř vždy, ale jen na krátký čas. To ale některým naprosto bohatě stačí.

Proto se také blondýnka se špičatým nosem přihlásila do VyVolených. Tam nabyla dlouho vytouženou slávu aspoň na nějakou dobu. Po skončení show začala s vylepšováním svého těla. Jako první přišla na řadu prsa, poté nos a rty.

Eva momentálně už jen zdánlivě připomíná své staré já a pomalu se začíná měnit v plastikovou ženštinu. Před několika dny zveřejnila na sociálních sítích fotku, která znepokojila některé její fanoušky.

Má totiž na ní natolik strnulý výraz v obličeji, že to vypadá, jako by pozbyla veškerou mimiku v obličeji. Co na to říkáte vy?

Související články

Další články