Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Má Irina žárlit? Není to poprvé, co Lady Gaga a Bradley Cooper neskryli vzájemnou chemii!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Osahávání na Oscarech
Lady Gaga (32) se po oznámení rozchodu se snoubencem objevila na předávání Oscarů, na kterých se něžně tulila k Bradleymu Cooperovi (44). Nikomu neuniklo, že Bradley zpěvaččinu náklonnost opětoval a hladil své kolegyni záda u společné písně Shallow. Mezi přítomnými se začalo spekulovat, jestli ti dva spolu nemají něco víc. Nebylo by to poprvé.

Lady Gaga se po oznámení rozchodu se snoubencem Christianem Carinem poprvé objevila ve společnosti. A to na předávání Oscarů, na kterých se něžně tulila k Bradleymu Cooperovi. Nikomu neuniklo, že Bradley zpěvaččinu náklonnost opětoval a hladil své kolegyni záda u společné písně.

Lady Gaga se zdá být po rozchodu hodně naměkko. Zpěvačka získala ocenění za nejlepší skladbu a při děkovné řeči se pěkně dojímala. Místy propukala v pláč a situaci jen těžko zvládala. V podobném moodu potom usedla za klavír a střihla si s Bradleym Cooperem jejich romantický duet Shallow.

Z jejich procítěného zpěvu a vzájemného tulení lítaly doslova jiskry. Mnoho diváků a kolegů toto počínání vnímalo přinejmenším jako nepatřičné. Důvodem samozřejmě byla také Cooperova přítelkyně Irina Shayk, se kterou má Bradley téměř dvouleté dítě a která celé situaci přihlížela z hlediště.

Chemie, která mezi oběma probíhala, si všimla většina přihlížejících. Komentář si neodpustila například zpěvačka Mel B, která se k celé situaci vyjádřila v televizním pořadu Good Morning Britain následovně: „Cítila jsem se kvůli Bradleyho přítelkyni nepříjemně… Ale ráda bych si myslela, že to bylo součástí celého vystoupení.”

Nebylo by to poprvé, kdy se spekulovalo, že herec a zpěvačka mají k sobě velmi blízko. Už v polovině roku 2017 spolu byli zachyceni na fotografii, když se k sobě tulili na ulici v Los Angeles, zatímco si Irina doma zvykala na roli novopečené maminky.

Související články

Další články