Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Má bodrý Tomáš šanci u atraktivní Hanky? V Prostřenu je kromě jídla cítit i láska

Zdroj: TV Prima
+ Další 2 fotografie
seznamka
Tento týden se v Prostřenu opět rozdávají srdíčka a láska nejen k vaření je cítit na každém rohu. Speciální seznamovací týden, kam se přihlásili účastníci nejen za účelem výhry, je už v polovině a dnes je ten den, kdy se nesmělý, ale veselý Tomáš z vesnice rozhoupe a věnuje své srdce aktivní mamince dvou synů Hance. Přijme ho od Tomáše a bude opětovat jeho city?

Tomáš, který ještě bydlí s rodiči a je tak trochu věčné dítě, zatím neměl moc na lásku štěstí. Poslední vztah prožil před pěti lety a trval jenom půl roku. I proto ho do seznamovacího speciálu přihlásili kolegové. Tomáš je vyučený kuchař a i když se vaření profesně nevěnuje, v úterý předvedl celkem dobrý výkon. Paradoxně nejméně však chutnalo Hance, do které se Tomáš tak trochu zakoukal.

I když jsou oba naprosto z odlišných světů, Tomáš ve vztahu se starší Hankou nevidí problém a rád by jí předal své srdce. Přijme ho Hanka, maminka dvou kluků, která ráda sportuje a žije v Olomouci v bytě? Tomáš se přiznal, že by nerad vesnický dům, kde žije s rodiči a sestrou, opouštěl. Těžko říct, jak si soužití s Hankou tedy představuje…

Zato Hanka má o svém budoucím partnerovi jasnou představu. Musí být vyšší než 180 centimetrů, mít tmavé vlasy a jako bonus by mohl mít zelené oči. Spadá do těchto představ právě Tomáš? To se dozvíme v dnešním dílu.

Prostřeno startuje v 17:50 na TV Prima.

Mohlo by vás zajímat

Další články