Podle toho, co čteme jinde, to týdny vypadalo, že sledujeme přímý přenos z návratu Dominiky Gottové (48) do Česka poté, co ztroskotal její vztah s psychicky lehce nemocnou metalovou hvězdou Timem Tolkkiim (48).

Zjevná snaha lézt do zadku Karlovi a shánět jeho dceři práci, záměrně nezmiňovat zjevně mimořádně napjatý vztah mladé napůl Finky s predátorkou Ivanou Gottovou (39)… Ne, tak to určitě nebylo. Někdo prostě musel kolegy obelhat. Nahrávala mu přitom samotná vyjádření Dominiky, která plány potvrdila, ale způsobem, který evidentně naznačoval, že to dcera Mistra formuluje víceméně z donucení a za cenu vyhovět.

Těžko říct, co to má všechno znamenat, a je nám to jedno, považujeme však – a uznáváme, že nemáme na Karla a talent Ivanky vyčleněné lidi – za nutné informovat naše vlastní čtenáře o reálném stavu věcí a ten je takový, že Dominika dál žije ve Finsku a domů se nechystá, i kdyby se psalo, že Gott už jí shání kvartýr a má tu práci.

Klasická porozchodová depka Gottové, tendenční přístup k Bertramce a evidentní dezinformace možná od samotné Dominiky, které kolegové neumí rozklíčovat, to je šílená kombinace, která vedla k omylu, který chápeme, a vzkazujeme následující: Gottová žije aktuálně v Helsinkách, nemá v úmyslu reemigrovat zpět do Prahy, které už odvykla, a navíc nemusí Ivanu, což je pravda pravdoucí a jeden z důvodů současného stavu, který se zřejmě vůbec měnit neměl, i když už to na první pohled vypadalo, že Dominika je prakticky přestěhovaná a chodí v Práglu do hókny, hihi.

Co dělá doopravdy Dominika Gottová? Kde bydlí? A už někoho má? Je to zase Fin? A jak to vlastně chodí u Gottů? Myslíme doopravdy, ne jak to má vypadat, že to u nich chodí, výměnou za přístup do mistrova soukromí. A kdy už konečně vyjde u konkurence jeden jediný kritický text o Ivaně? Jsme ubozí lháři a paní Gottová je svatá? Co na to Jan Tleskač ze stejného vydavatelství? Sledujte eXtra.cz – jediný bulvár, který píše pravdu takovou, jaká je!